Rozwijamy nasz potencjał – otrzymaliśmy dofinansowanie FIO Małopolska Lokalnie Północ!

Chcemy się z Wami podzielić świetną wiadomością! Otrzymaliśmy dofinansowanie na projekt rozwojowy w ramach programu FIO Małopolska Lokalnie – Północ. Co to oznacza? Że będziemy mogli przeznaczyć 5 tys. zł na rozwój naszego stowarzyszenia. Co zrobimy z tymi pieniędzmi: 

  • stworzymy kopię wystawy „Mój, Twój, Nasz. Oblicza Krakowa”, by mogła odwiedzić jeszcze większą liczbę szkół i instytucji. Więcej na temat wystawy i całego projektu fotoreportażu można znaleźć na oficjalnej stronie projektu,
  • przygotujemy materiały edukacyjne do wystawy, by praca z naszą wystawą była ciekawsza i bardziej dostępna,
  • przeszkolimy się z kompetencji międzykulturowych, by wiedzieć więcej i móc przekazywać tę wiedzę dalej,
  • kupimy aparat/kamerę, stawy i mikrofony, żeby uczyć się nowych rzeczy i móc lepiej dokumentować nasze działania, a także tworzyć niezależne projekty.
  • opłacimy serwer i domenę naszej strony internetowej, bo to tutaj gromadzimy informacje na temat naszych działań.

Bardzo się cieszymy, gratulujemy pozostałym organizacjom, które otrzymały dofinansowanie, a za te, którym w tym roku się nie udało, mocno trzymamy kciuki na przyszłość! Dziękujemy też operatorowi grantu Fundacji Biuro Inicjatyw Społecznych za wszelką pomoc na etapie pisania wniosku i za możliwość osobistego spotkania z fantastyczną komisją. 

Projekt będziemy realizować od lipca do połowy listopada 2019 roku, a informacje na jego temat znajdziecie w zakładce „Rozwijamy nasz potencjał”, a także na naszym profilu na FacebookuInstagramie

Skip to content