„Miesiąc z kulturą” – zapraszamy na nowy cykl na Instagramie

Spieszymy Wam donieść, że na naszym profilu na Instagramie rozpoczęliśmy nowy cykl, który nazywa się „„Miesiąc z kulturą”. W każdym miesiącu przyjrzymy się bliżej innej kulturze, która była lub jest obecna w Krakowie. Postaramy się pokazywać Wam zarówno historyczne, jak i bardzo współczesne przykłady tego, jak różnorodne kulturowo jest nasze miasto. Wśród przytoczonych ciekawostek znajdziecie osoby związane z daną kulturą, informacje o architekturze, jedzeniu, zwyczajach i tradycjach. Zaczynamy już w marcu, a pierwszą kulturą, którą weźmiemy na tapet będzie kultura żydowska. Oprócz cyklu wpisów na Instagramie, spodziewajcie się również krótkich tekstów podsumowujących każdy miesiąc, które znajdziecie na naszym Blogu. Jeśli jakaś kultura jest Wam wyjątkowo bliska, napiszcie do nas w tej sprawie, chętnie ją włączymy do naszego cyklu 🙂 

Cykl tworzą: Alicja PuzioKatarzyna Kudyba.

Skip to content